Clubkalender

sep
9
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 9 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

Training Furious Freds
sep 9 @ 19:00 – 21:00

De training voor de gevorderde volwassenen. De training wordt afwisselend door verschillende trainers gegeven.

Verzamelen op de parkeerplaats bij de clubcontainer.

sep
10
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
sep 10 @ 19:00 – 20:30

Op donderdagavond worden de twee groepen (A en B) samengevoegd.

Trainers: Arien en Rilana den Braver

sep
13
zo
Transhoek MTB duo estafette 2020
sep 13 @ 09:00 – 16:30

Op 13 september 2020 organiseert Dirty Hill de 12e editie van de Transhoek.

Meer informatie over de Transhoek kun je vinden op www.transhoek.nl.

Training Fat Alberts
sep 13 @ 10:00 – 12:00

Trainers: Ron van Boven / Henk Visser / Marcel Verweij / Arnoud Franke

Training jeugd 12 t/m 16 jaar
sep 13 @ 10:00 – 12:00

Trainer: Mark Verheul

Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 13 @ 10:00 – 11:30

Dit is de “zondaggroep”. Trainers: Mike en Ernst

sep
15
di
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
sep 15 @ 19:00 – 20:30

Op dinsdagavond wordt in 2 groepen getraind, ingedeeld naar leeftijd en niveau:

  • Groep A: trainer Richard de Haan
  • Groep B: trainers Arien en Rilana den Braver
sep
16
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 16 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

sep
17
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
sep 17 @ 19:00 – 20:30

Op donderdagavond worden de twee groepen (A en B) samengevoegd.

Trainers: Arien en Rilana den Braver

sep
20
zo
Training Fat Alberts
sep 20 @ 10:00 – 12:00

Trainers: Ron van Boven / Henk Visser / Marcel Verweij / Arnoud Franke

Training jeugd 12 t/m 16 jaar
sep 20 @ 10:00 – 12:00

Trainer: Mark Verheul

Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 20 @ 10:00 – 11:30

Dit is de “zondaggroep”. Trainers: Mike en Ernst

sep
22
di
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
sep 22 @ 19:00 – 20:30

Op dinsdagavond wordt in 2 groepen getraind, ingedeeld naar leeftijd en niveau:

  • Groep A: trainer Richard de Haan
  • Groep B: trainers Arien en Rilana den Braver
sep
23
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 23 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

sep
24
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
sep 24 @ 19:00 – 20:30

Op donderdagavond worden de twee groepen (A en B) samengevoegd.

Trainers: Arien en Rilana den Braver