Clubkalender

sep
30
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
sep 30 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

okt
1
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
okt 1 @ 19:00 – 20:30

Training speciaal voor kids die wedstrijden (willen) rijden.

Trainers:  Arien en Rilana den Braver

okt
4
zo
Training Fat Alberts
okt 4 @ 10:00 – 12:00

Trainers: Ron van Boven / Henk Visser / Marcel Verweij / Arnoud Franke

Training jeugd 12 t/m 16 jaar
okt 4 @ 10:00 – 12:00

Trainer: Mark Verheul

Training jeugd 8 t/m 11 jaar
okt 4 @ 10:00 – 11:30

Dit is de “zondaggroep”. Trainers: Mike en Ernst

okt
6
di
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
okt 6 @ 19:00 – 20:30

Training speciaal voor kids die wedstrijden (willen) rijden.

Trainers:  Arien en Rilana den Braver

okt
7
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
okt 7 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

okt
8
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
okt 8 @ 19:00 – 20:30

Training speciaal voor kids die wedstrijden (willen) rijden.

Trainers:  Arien en Rilana den Braver

okt
11
zo
Training Fat Alberts
okt 11 @ 10:00 – 12:00

Trainers: Ron van Boven / Henk Visser / Marcel Verweij / Arnoud Franke

Training jeugd 12 t/m 16 jaar
okt 11 @ 10:00 – 12:00

Trainer: Mark Verheul

Training jeugd 8 t/m 11 jaar
okt 11 @ 10:00 – 11:30

Dit is de “zondaggroep”. Trainers: Mike en Ernst

okt
13
di
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
okt 13 @ 19:00 – 20:30

Training speciaal voor kids die wedstrijden (willen) rijden.

Trainers:  Arien en Rilana den Braver

okt
14
wo
Training jeugd 8 t/m 11 jaar
okt 14 @ 14:30 – 16:00

Dit betref de woensdaggroep van deze leeftijdscategorie.

Trainer: Mike

okt
15
do
Wedstrijdtraining jeugd 8 t/m 14 jaar
okt 15 @ 19:00 – 20:30

Training speciaal voor kids die wedstrijden (willen) rijden.

Trainers:  Arien en Rilana den Braver

okt
18
zo
Training Fat Alberts
okt 18 @ 10:00 – 12:00

Trainers: Ron van Boven / Henk Visser / Marcel Verweij / Arnoud Franke

Training jeugd 12 t/m 16 jaar
okt 18 @ 10:00 – 12:00

Trainer: Mark Verheul