Uitslagen DC Trial & eindklassement

Verslag

Op zondag 2 september werd de laatste Dirt Cup van 2018, de Trial, verreden door 44 Dirty Hillers. Hoewel, gereden… Er werd vooral heel veel stilgestaan, met of zonder voet aan de grond of schouder aan een boom (strafpunten). Het bleek een mooie strijd te worden, die regelmatig met gejuich en luid applaus werd gevierd.

Grote fiets of kleine fiets, alles had zo zijn voor-, maar ook weer nadelen. Er waren 5 mooie maar zeer lastige stages uitgezet, en zelfs een speciale stage voor de allerkleinsten, hoewel ook zij 2 stages van de “groten” reden (hier en daar een beetje aangepast en met een handje her en der onder het zadel). Waar er bij de kleintjes af en toe werd gemopperd dat dit toch wel heel erg lastig was, was dit natuurlijk ook de bedoeling. De uitdaging van de bouwers was om niemand zonder strafpunten te laten finishen, en die missie is geslaagd. Sterrin wist knap met veel hop-werk de fiets op de meest lastige plekken toch nog zo te manoeuvreren dat hij 3 stages foutloos kon rijden. Uiteindelijk werd hij naast zijn vaste eerste plek bij de Dirty Dan, ook overall winnaar in deze wedstrijd. Robert wist vooraf nog niet dat hij mee ging doen en was in de veronderstelling dat hij Owen aan ging moedigen (wat hij ook deed vanaf de andere kant van het bos 😉), maar reed toch een hele knappe wedstrijd en werd eerste bij de Furious Fred’s met slechts 14 strafpunten.

Tijdens het berekenen van de uitslag van zowel de wedstrijd als van het klassement, werd er al heerlijk geborreld en nagepraat bij de Skihut. Daar werden de dagprijzen en de klassementsprijzen uitgereikt. Een medaille voor de wedstrijd en een beker voor het klassement met een mooie set banden gesponsord door Schwalbe.

Vanuit de wedstrijdcommissie: hartelijk dank aan iedereen die deze wedstrijden tot een succes hebben gemaakt, opbouwers, opruimers, juryleden, EHBO’ers, supporters, deelnemers en niet te vergeten Mike de fotograaf!

Op zondag 16 september vindt de Transhoek nog plaats en op zondag 30 september de MTB Cup ZH (met zowel hummeltjes race, jeugdcategorieën, Open en Pro Open categoriën). Ook bij deze wedstrijden kunnen we nog veel handjes gebruiken, dus mocht je een uurtje (of meer) vrij hebben, dan horen we het graag!

Foto’s

De foto’s kun je bekijken in het fotoalbum.

Open fotoalbum »

Uitslagen Dirt Cup Trial 2018

Gebruik het zoekveld boven de tabel om op naam of categorie te zoeken.
Door op de kolomnamen te klikken, kun je de tabel sorteren.

PosNaamCategorie#1#2#3#4#5Totaal
1Owen TasLittle Joe8n.d.001220
2Zoë van WaardenburgLittle Joe10n.d.021022
2Dionne VerkleijLittle Joe7n.d.101422
3Ella de WitLittle Joe9n.d.001423
5Armin Homburg Little Joe10n.d.022335
1Robin van BruggenLittle Albert4745727
2Mike VerkleijLittle Albert41468537
3Quino da EncarnacaoLittle Albert717311038
4Nick VerkleijLittle Albert136841344
5Xander van WaardenburgLittle Albert911871146
6Rosalie van BruggenLittle Albert231413152691
7Hanna BarendseLittle Albert2314161140104
1Jordy VerkleijRocket Ron73128434
2Björn van WaardenburgRocket Ron18538943
3Jur BoerRocket Ron7141091757
3IJsbrand De VriesRocket Ron922561557
4Rick BarendseRocket Ron1713981562
5Julian Te winkelRocket Ron9241381771
6Ryan HomburgRocket Ron10221581873
7Xavier VoogtRocket Ron9202281574
8Piers Van vlietRocket Ron2628151855142
1Jasmijn BurgersRacing Ralph48621333
2Jesse BreestraatRacing Ralph1312792364
1Sterrin de VogelDirty Dan103004
1Liesbeth VerdonkMuddy Mary10308121979
2Ingrid DumolinMuddy Mary251810141683
1Pascal van BruggenFat Albert3874426
2Ernst-Jan van der LaanFat Albert41144629
3Lars LopulalanFat Albert75413736
4Edgar van WaardenburgFat Albert73813940
5Ed De VriesFat Albert8161161152
6Richard van de VeldeFat Albert1513551856
7Arno BoerFat Albert111315151872
1Robert TasFurious Fred6115114
2Marco de WitFurious Fred8313419
3Peter BergerFurious Fred7406320
4Arjan ParieFurious Fred5824524
5Arnoud FrankeFurious Fred4463825
6Adriaan van der KooijFurious Fred71041426
7Leon van der HamFurious Fred51133830
8Richard AdvocaatFurious Fred41285534
9Harry GijzenFurious Fred82247950
10Fred BarendseFurious Fred9151082264
11Jeroen HomburgFurious Fred13146112266

Eindklassement

Alle wedstrijden in de clubcompetitie (Dirt Cup) zijn achter de rug, dus kan het eindklassement worden opgemaakt. Klik hieronder om het PDF-bestand te downloaden.

Bekijk klassement »