Uitslagen Dirt Cup II Tijdrit
Hieronder staan de uitslagen van de Dirt Cup tijdrit die op zondag 3 juli werd verreden.
De foto’s staan in het fotoalbum.
Categorie | Pos. | Naam | Tijd |
---|---|---|---|
Groep 5 (2012-2014) | 1 | Dylan Schmitter | 03:23 |
Groep 5 (2012-2014) | 2 | Dionne Verkleij | 03:50 |
Groep 5 (2012-2014) | 3 | Boaz Takkenberg | 04:12 |
Groep 5 (2012-2014) | 4 | Stijn Verkade | 04:14 |
Groep 5 (2012-2014) | 5 | Lars Bikker | 04:19 |
Groep 5 (2012-2014) | 6 | Eva Slee | 04:20 |
Groep 5 (2012-2014) | 7 | Lucas Verkade | 04:35 |
Groep 5 (2012-2014) | 8 | Coen Sturm | 04:45 |
Groep 5 (2012-2014) | 9 | Christoph Haneveld | 04:46 |
Groep 5 (2012-2014) | 10 | Kevin Hillebrand | 04:50 |
Groep 5 (2012-2014) | 11 | Roan van Aarst | 04:53 |
Groep 5 (2012-2014) | 12 | Sam Corthals | 04:59 |
Groep 5 (2012-2014) | 13 | Laurens Boon | 05:01 |
Groep 5 (2012-2014) | 14 | Julian te Vaarbeek | 05:12 |
Groep 5 (2012-2014) | 15 | Duuk Passmann | 06:10 |
Groep 5 (2012-2014) | 16 | Zeger Frank | 06:20 |
Groep 5 (2012-2014) | 17 | Stevin Breestraat | 10:28 |
Groep 4 (2010-2011) | 1 | Erik Bikker | 04:59 |
Groep 4 (2010-2011) | 2 | Xavier van Geldorp | 05:12 |
Groep 4 (2010-2011) | 3 | Mike Verkleij | 05:20 |
Groep 4 (2010-2011) | 4 | Dylan Schmitter | 05:42 |
Groep 4 (2010-2011) | 5 | Siem Hopmans | 06:03 |
Groep 4 (2010-2011) | 6 | Max Van der Wiel | 06:19 |
Groep 4 (2010-2011) | 7 | Julian the Vaarweg | 06:28 |
Groep 4 (2010-2011) | 8 | Milo van Blaaderen | 06:33 |
Groep 4 (2010-2011) | 9 | Lise Mostert | 06:34 |
Groep 4 (2010-2011) | 10 | Max Peeters | 06:42 |
Groep 4 (2010-2011) | 11 | Christiaan Boon | 06:43 |
Groep 4 (2010-2011) | 12 | Jack de Heer | 06:44 |
Groep 4 (2010-2011) | 13 | Joost Hoogendoorn | 06:46 |
Groep 4 (2010-2011) | 14 | Jan van Brughem | 06:48 |
Groep 4 (2010-2011) | 15 | Ferre Gelderblom | 06:52 |
Groep 4 (2010-2011) | 16 | Lieven Reinders | 06:56 |
Groep 4 (2010-2011) | 17 | Jonas Westerveld | 07:14 |
Groep 4 (2010-2011) | 18 | Dean de Jong | 07:15 |
Groep 4 (2010-2011) | 19 | Lorenzo de Wekker | 08:20 |
Groep 4 (2010-2011) | 20 | Jelle Hoogervorst | 08:48 |
Groep 3 (2008-2009) | 1 | Joachim Luiijendijk | 04:19 |
Groep 3 (2008-2009) | 2 | Nick Verkleij | 04:44 |
Groep 3 (2008-2009) | 3 | Elijah Visman | 05:02 |
Groep 2 (funklasse) | 1 | Jesse Breestraat | 04:55 |
Groep 2 (funklasse) | 2 | Rick Barendse | 05:22 |
Groep 2 (funklasse) | 3 | Daniël Kuijpers | 05:52 |
Groep 2 (funklasse) | 4 | Stefaan Breestraat | 06:00 |
Groep 2 (funklasse) | 5 | Menno van der Avoort | 06:45 |
Groep 2 (funklasse) | 6 | Timay Den | 10:28 |
Groep 1 (topklasse) | 1 | Chris van Wamelen | 04:23 |
Groep 1 (topklasse) | 2 | Peter Berger | 04:26 |
Groep 1 (topklasse) | 3 | Julian te Winkel | 04:29 |
Groep 1 (topklasse) | 4 | Rif van den Berg | 04:40 |
Groep 1 (topklasse) | 5 | Richard Visscher | 04:47 |
Groep 1 (topklasse) | 6 | Quino da Encarnacao | 04:53 |
Groep 1 (topklasse) | 7 | Sander Muis | 05:05 |
Groep 1 (topklasse) | 8 | Fred Barendse | 05:05 |
Groep 1 (topklasse) | 9 | Ido Bikker | 05:08 |
Groep 1 (topklasse) | 10 | Boris Borger | 05:30 |
Groep 1 (topklasse) | 11 | Thomas Deekman | 07:34 |