CUBE Store Vlaardingen is hoofdsponsor

De goede samenwerking tussen CUBE Store Vlaardingen (voorheen Bike2Build) bestaat inmiddels heel wat jaren. Omdat de filosofie van onze club (voor jong en oud en voor elk type mountainbiker) veel raakvlak heeft met die van CUBE Store Vlaardingen, zijn wij de afgelopen periode wezen praten over een intensievere samenwerking. Zowel onze club als CUBE Store stonden hier positief in.

Het resultaat is dan ook dat CUBE Store Vlaardingen in 2017 hoofdsponsor is van Dirty Hill!

CUBE bikes heeft ook voor ieder type mountainbiker een ideale fiets en streeft ernaar hun aanbod zo goed mogelijk te laten aansluiten bij wat de fietser wenst.

Ook sponsor Transhoek

Niet alleen bij de club, maar ook bij ons grootste evenement van het jaar – de Transhoek – wordt de betrokkenheid van CUBE Store Vlaardingen vergroot.

Wil je meer weten over de Transhoek? Kijk eens op de website: www.transhoek.nl